Szybki kontakt
Blok informacyjny
Spis lektur
czytaj więcej
Znaleziono: 1092
Apartament w Paryżu
N %

Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382154597
Data premiery: 2021-04-09
Kod: ALBA0197
Opis: Koniec drogi może tak naprawdę okazać się jej początkiem…Madeline w wynajętej pracowni [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Jack Reacher: Poszukiwany
%

Autor: Lee Child
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382153675
Data premiery: 2021-03-24
Kod: ALBA0196
Opis: Nigdy nie wiesz, do czyjego samochodu wsiądziesz, kiedy łapiesz okazję. Ale nie ma takiego [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Worek kości
%

Autor: Stephen King
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382152401
Data premiery: 2021-03-24
Kod: ALBA0195
Opis: Jedna z najbardziej poruszających książek Stephena Kinga, zainspirowana słynną Rebeką Daphne [...]
Cena rynkowa brutto: 44,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Klara i słońce
%

Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382153651
Data premiery: 2021-03-24
Kod: ALBA0194
Opis: Jedna z najbardziej wyczekiwanych książek 2021 roku. Pierwsza powieść Kazuo Ishigury [...]
Cena rynkowa brutto: 44,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Do ostatniej kropli krwi. Seria z detektyw Katie Maguire. Tom 11
%

Autor:
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN:
Data premiery: 2021-03-24
Kod: OLSK0
Opis:
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Do ostatniej kropli krwi. Seria z detektyw Katie Maguire. Tom 11
%

Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382153644
Data premiery: 2021-03-24
Kod: ALBA0193
Opis: Jeśli ktoś może jeszcze uratować miasto, to tylko ona...Na wiejskiej drodze w pobliżu Cork [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Demon i mroczna toń
%

Autor: Stuart Turton
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382152944
Data premiery: 2021-03-24
Kod: ALBA0192
Opis: Zbrodnie na pełnym morzu. Niezwykły duet detektywów. Demon, który być może nie istnieje.Rok [...]
Cena rynkowa brutto: 45,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Później (oprawa miękka)
%

Autor: Stephen King
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382153613
Data premiery: 2021-03-11
Kod: ALBA0188
Opis: Tylko umarli nie mają sekretów.Jamie od najmłodszych lat widuje zmarłych. I nie przypomina to [...]
Cena rynkowa brutto: 42,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Maradona. Ręka Boga
%

Autor: Jimmy Burns
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382153958
Data premiery: 2021-03-11
Kod: ALBA0187
Opis: Kultowa, a jednocześnie kontrowersyjna biografia jednego z najsłynniejszych piłkarzy w historii [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Rozgrywka
%

Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382152937
Data premiery: 2021-03-10
Kod: ALBA0191
Opis: GDY GRUPA PRZYJACIÓŁ SPOTYKA SIĘ W OPUSZCZONYM SCHRONISKU WŚRÓD GÓRSKICH SZCZYTÓW, [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Rebeka
%

Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382153866
Data premiery: 2021-03-10
Kod: ALBA0190
Opis: Powieść nagrodzona National Book Award.Książka, która zainspirowała Alfreda Hitchcocka i [...]
Cena rynkowa brutto: 42,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Pudełko w kształcie serca
%

Autor: Joe Hill
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382154382
Data premiery: 2021-03-10
Kod: ALBA0189
Opis: Książka uhonorowana nagrodami Bram Stocker Award i Locus Award. Według magazynu „Publishers [...]
Cena rynkowa brutto: 42,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Ołtarz Edenu
%

Autor: James Rollins
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382153682
Data premiery: 2021-03-09
Kod: ALBA0186
Opis: Historia dla fanów Dana Browna i Kodu Leondarda da Vinci oraz Indiany Jonesa.Po zdobyciu Bagdadu [...]
Cena rynkowa brutto: 37,91 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Siostra perły. Cykl Siedem sióstr. Tom 3
%

Autor: Riley Lucinda
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382154634
Data premiery: 2021-03-03
Kod: OLSK0328
Opis: Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w [...]
Cena rynkowa brutto: 42,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Siostra cienia. Cykl Siedem sióstr. Tom 3
%

Autor: Riley Lucinda
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382154627
Data premiery: 2021-03-03
Kod: OLSK0327
Opis: Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w [...]
Cena rynkowa brutto: 42,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Tylko jedno spojrzenie
%

Autor: Harlan Coben
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382153026
Data premiery: 2021-02-24
Kod: ALBA0185
Opis: Życie Grace Lawson zaczęło się rozpadać, kiedy poszła odebrać zdjęcia.W zwyczajne [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
To (wydanie filmowe)
%

Autor: Stephen King
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382154610
Data premiery: 2021-02-24
Kod: ALBA0184
Opis: Najbardziej przerażająca ze wszystkich powieści Stephena Kinga!Ciebie też pochłonie To...Derry [...]
Cena rynkowa brutto: 49,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Rozgrywka
%

Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382153750
Data premiery: 2021-02-24
Kod: ALBA0183
Opis: Wydanie wyróżnia twarda oprawa i wyklejka z alpejskim motywem, a krawędzie stron barwione są na [...]
Cena rynkowa brutto: 44,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Najczarniejszy strach
%

Autor: Harlan Coben
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382153019
Data premiery: 2021-02-24
Kod: ALBA0182
Opis: Nawet nie podejrzewał jego istnieniaMyron Bolitar dowiaduje się, że ma trzynastoletniego syna [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Mistyfikacja
%

Autor: Harlan Coben
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382153002
Data premiery: 2021-02-24
Kod: ALBA0181
Opis: świeżo owdowiała dziewczyna musi zmierzyć się z labiryntem kłamstw męża.Laura Ayars i David [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Krótka piłka
%

Autor: Harlan Coben
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382152999
Data premiery: 2021-02-24
Kod: ALBA0180
Opis: Mecz US Open zostaje przerwany przez odgłos strzału.Ofiarą okazuje się zabita przed stadionem [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Kopciuszek i szklany sufit
%

Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382152371
Data premiery: 2021-02-24
Kod: ALBA0179
Opis: Dawno, dawno temu żyła silna i zaradna młoda kobieta, na którą wołano Kopciuszek. [...]
Cena rynkowa brutto: 45,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Gra zaklinacza
%

Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382153606
Data premiery: 2021-02-24
Kod: ALBA0178
Opis: Dziesięć lat po premierze bestsellerowego Zaklinacza Donato Carrisi powraca z nową [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Jack Reacher. Ostatnia sprawa
%

Autor: Child Lee
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382152906
Data premiery: 2021-02-19
Kod: ALBA0177
Opis: Rok 1997. W miasteczku Carter Crossing w Missisipi zostaje znaleziona kobieta z poderżniętym [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Siedem sióstr. Tom 1
%

Autor: Riley Lucinda
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382153811
Data premiery: 2021-02-11
Kod: OLSK0309
Opis: Nastrojowa, pełna magii saga rodzinnaKażda z nich jest inna. Każda urodziła się w innej [...]
Cena rynkowa brutto: 41,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Trzynasta opowieść
%

Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382151541
Data premiery: 2021-02-10
Kod: ALBA0176
Opis: Był sobie kiedyś dom zwany Angelfield.Mieszkały w nim siostry bliźniaczki.Czy wierzycie w [...]
Cena rynkowa brutto: 44,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Nieznajomi
%

Autor: Taylor C.L.
Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382152920
Data premiery: 2021-02-10
Kod: ALBA0175
Opis: KOLEJNY THRILLER AUTORKI MILIONA SPRZEDANYCH KSIĄŻEK, KTÓRY ZNALAZŁ SIĘ W PIERWSZEJ [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
We dwoje
%

Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382153941
Data premiery: 2021-01-27
Kod: ALBA0173
Opis: Ukochaną osobę traci się powoli.Kiedy w drugiej osobie wygasa chęć do budowania [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Ślub
%

Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382152968
Data premiery: 2021-01-27
Kod: ALBA0172
Opis: Nigdy nie jest za późno, by walczyć o miłość.Po prawie trzydziestu latach małżeństwa [...]
Cena rynkowa brutto: 36,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Na ratunek
%

Wydawnictwo: ALBATROS
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788382152975
Data premiery: 2021-01-27
Kod: ALBA0171
Opis: Czasem trudniej normalnie żyć, niż być bohaterem.Samotna matka, Denise, musi radzić sobie z [...]
Cena rynkowa brutto: 38,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Dział Logistyki - Wysyłka:
tel. +48 691 890 830

Magazyn (wydawanie towaru):
tel. +48 534 924 705
Dział Zwrotów i Reklamacji
tel. +48 691 607 070
zwroty.reklamacje@super-siodemka.pl
Dział sprzedaży:
tel. +48 695 087 239
Księgowość:
tel. +48 537 991 477
tel. +48 605 563 374
tel. +48 695 087 224

Zgłoś błąd na stronie
Jeśli zauważyli Państwo problem z funkcjonowaniem serwisu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
+48 536 207 730