Szybki kontakt
Blok informacyjny
Spis lektur
czytaj więcej
Znaleziono: 104463
Amerykanin w Warszawie. Niepodległa Rzeczpospolita oczami pierwszego ambasadora Stanów Zjednoczonych
Poznań

Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324042975
Data premiery: 2018-08-20
Kod: ZNAK2207
Opis: Nowy obserwator w nowej PolsceRozbawiłoby Cię, gdybyś zobaczyła, jakie stanowisko mi [...]
Cena rynkowa brutto: 99,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Bilans krzywd. Jak naprawdę wyglądała niemiecka okupacja Polski
Poznań

Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324054503
Data premiery: 2018-08-20
Kod: ZNAK2206
Opis: Czy można oszacować skalę krzywd wyrządzonych Polakom przez niemieckiego okupanta?Twierdzili, [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Dzieła (prawie) wszystkie
Poznań

Autor: Andrzej Bursa
Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324032846
Data premiery: 2018-08-20
Kod: ZNAK2204
Opis: Kultowa twórczość legendarnego Poety„milszy mi jest pantofelekod ciebie ty [...]
Cena rynkowa brutto: 49,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Mock
Poznań

Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324055388
Data premiery: 2018-08-20
Kod: ZNAK2202
Opis:
Cena rynkowa brutto: 44,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Biografia prawdziwka
Poznań

Autor: Pal Karlsen
Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324042937
Data premiery: 2018-08-20
Kod: ZNAK2199
Opis: ZAGINĄŁ GRZYBIARZ!Córka zaalarmowała władze po odnalezieniu opuszczonego samochodu.ŚMIERĆ NA [...]
Cena rynkowa brutto: 36,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Roślinny Patrol. Sadź, pielęgnuj i patrz, jak rośnie!
Poznań

Autor: Ewa Wojtowicz
Wydawnictwo: OTWARTE
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788375155167
Data premiery: 2018-08-20
Kod: ZNAK2198
Opis: Rośliny to nie wiedza tajemna. Wystarczy, że się na nie otworzysz i uwrażliwisz. Poszperasz. [...]
Cena rynkowa brutto: 49,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Steve Jobs. Sztuka prezentacji. Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością
Poznań

Autor: Carmine Gallo
Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324048496
Data premiery: 2018-08-20
Kod: ZNAK2195
Opis: Klucz do sukcesu to umiejętność przekonania innych do siebie.Nikt nie potrafił tak oczarować [...]
Cena rynkowa brutto: 44,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Żyj Wabi Sabi
Poznań

Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324048656
Data premiery: 2018-08-20
Kod: ZNAK2192
Opis: Japońska sztuka życia wabi-sabi to antidotum na perfekcjonizm kultury Zachodu. W Kraju Kwitnącej [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Widzi mi się
Poznań

Autor: Zadie Smith
Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324054176
Data premiery: 2018-08-20
Kod: ZNAK2186
Opis: Manifest Zadie SmithWidzi mi się powstawało osiem lat. Przez ten czas świat zmienił swoje [...]
Cena rynkowa brutto: 49,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Treblinka 43. Bunt w fabryce śmierci
Poznań

Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324048175
Data premiery: 2018-07-30
Kod: ZNAK2210
Opis: Treblinki nie można było przeżyć. Najsprawniejsza fabryka śmierci w machinie Holocaustu [...]
Cena rynkowa brutto: 44,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Łowca. Sprawa Trynkiewicza
Poznań

Autor: Ewa Żarska
Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324048649
Data premiery: 2018-07-30
Kod: ZNAK2208
Opis:
Cena rynkowa brutto: 34,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Noblista z Nowolipek. Józefa Rotblata wojna o pokój
Poznań

Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324055401
Data premiery: 2018-07-30
Kod: ZNAK2205
Opis: Nieznana historia genialnego fizyka z WarszawyJózef Rotblat ma 36 lat, gdy w tajnym projekcie [...]
Cena rynkowa brutto: 44,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Jak się dogadać? Czyli retoryka codzienna
Poznań

Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324053537
Data premiery: 2018-07-30
Kod: ZNAK2196
Opis: MÓWISZ? TO KSIĄŻKA DLA CIEBIE!Nigdy nie wiesz, o co jej chodzi? On nigdy cię nie słucha?Nie [...]
Cena rynkowa brutto: 49,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
W zdrowym ciele zdrowy mózg
Poznań

Autor: Andres Hansen
Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324053568
Data premiery: 2018-07-30
Kod: ZNAK2194
Opis: Skandynawski bestseller, który odkrywa tajemnice mózguJuż po 6 tygodniach odpowiedniego treningu [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Zamień chemię na energię. Zdrowie i siła na wynos
Poznań

Autor: Julita Bator
Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324054183
Data premiery: 2018-07-30
Kod: ZNAK2193
Opis: Najbardziej energetyczna książka roku!Żyjesz w pośpiechu i chcesz solidnej porcji składników [...]
Cena rynkowa brutto: 36,65 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Pani Fletcher
Poznań

Autor: Tom Perrotta
Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324048120
Data premiery: 2018-07-30
Kod: ZNAK2191
Opis: Doskonała lektura dla fanówWIELKICH KŁAMSTEWEK i GOTOWYCH NA WSZYSTKOPieprzna, na wskroś [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Jak mogłaś
Poznań

Autor: Heidi Perks
Wydawnictwo: OTWARTE
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788375155150
Data premiery: 2018-07-30
Kod: ZNAK2190
Opis: Gdy Rachel Chu przyjęła zaproszenie Nicka, by spędzić wakacje w jego rodzinnym Singapurze, [...]
Cena rynkowa brutto: 36,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Vernon Subutex. Tom 3
Poznań

Wydawnictwo: OTWARTE
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788375154245
Data premiery: 2018-07-30
Kod: ZNAK2187
Opis: Życie Vernona przyspieszyło jak transfer danych w internetowym gniazdku. Subutex, który [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Bandyci z Armii Krajowej
Poznań

Autor: Wojciech Lada
Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324034581
Data premiery: 2018-07-16
Kod: ZNAK2209
Opis: Mieli Bronić Polski.A Bronili swoich interesów.Poznaj prawdziwą historię tych, którzy źle [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Za horyzont. Polaków latynoamerykańskie przygody
Poznań

Autor: Tomasz Pindel
Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324054145
Data premiery: 2018-07-16
Kod: ZNAK2203
Opis: Nie tylko Gombrowicz. Nieznana historia Polonii w Ameryce ŁacińskiejA gdyby tak stworzyć nową [...]
Cena rynkowa brutto: 49,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Weź wyjdź! Sztuka aktywnego odpoczywania przez cały rok
Poznań

Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324053841
Data premiery: 2018-07-16
Kod: ZNAK2200
Opis: Weź wyjdź i odkryj Polskę, jakiej nie znasz!Skąd wziął się piasek nad Bałtykiem?Dlaczego [...]
Cena rynkowa brutto: 36,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Jak upolować pisarza?
Poznań

Autor: Sally Franson
Wydawnictwo: ZNAK
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788324047871
Data premiery: 2018-07-16
Kod: ZNAK2189
Opis: Jest bezwzględna. Jest bezczelna. Nie polubisz jej od razu.Casey Pedergast jest dyrektorką [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Niebo na własność
Poznań

Autor: Luke Allnutt
Wydawnictwo: OTWARTE
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788375155020
Data premiery: 2018-07-16
Kod: ZNAK2188
Opis: Jack jest oczkiem w głowie rodziców, źródłem ich szczęścia i rodzinnej harmonii. Gdy ma trzy [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Mgły Toskanii
Poznań

Autor: Natasza Socha
Wydawnictwo: EDIPRESSE KSIAZKI
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788381175265
Data premiery: 2018-07-04
Kod: EDIP0846
Opis: Lena ma dwadzieścia dziewięć lat i pracuje jako konserwator dzieł sztuki. Jej imię powstało [...]
Cena rynkowa brutto: 1,00 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Faun i kanibale. SB, IPN, sąd III RP – anatomia lustracyjnej psychozy
Poznań
N %

Wydawnictwo: POLIGRAF
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788378568285
Data premiery: 2018-06-30
Kod: AREX0200
Opis: Życie Rodeo Quarza jest jak jego imię: rzuca we wszystkie strony, trudno usiedzieć, łatwo [...]
Cena rynkowa brutto: 57,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny

Wydawnictwo: MULTICO
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 978-83-7763-438-7
Data premiery: 2018-06-25
Kod:
Opis: Nauka jazdy konnej to nie tylko nauka techniki: ustawienia ciała, dosiadu, stabilności dłoni czy [...]
Cena rynkowa brutto: 45,00 zł
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: niedostępny
Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej Przepisy na wychodzenie
Poznań
N

Wydawnictwo: WAM
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788327715869
Data premiery: 2018-06-20
Kod: WAMM1765
Opis: Od postu do pełnowartościowego odżywiania - smacznie i prosto!Ta książka to jedyna na rynku [...]
Cena rynkowa brutto: 34,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Prosto z serca
Poznań
N

Wydawnictwo: EDIPRESSE KSIAZKI
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788381175180
Data premiery: 2018-06-20
Kod: EDIP0855
Opis: Charlie Finn musiał szybko dorosnąć, w wieku szesnastu lat został zupełnie sam. Dzięki [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Dwanaście moich żon
Poznań
N

Wydawnictwo: EDIPRESSE KSIAZKI
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788381175203
Data premiery: 2018-06-20
Kod: EDIP0856
Opis: 12 moich żon to opowieść o Malcolmie Starskim, młodym prawniku brytyjskim, który już jako [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Chaos
Poznań
N

Autor: Shen L.J.
Wydawnictwo: EDIPRESSE KSIAZKI
Rok wydania:
Ilość stron:
Okładka:
ISBN: 9788381175425
Data premiery: 2018-06-20
Kod: EDIP0853
Opis: Ruckus Rosie Podobno życie to piękne kłamstwo, a śmierć jest bolesną prawdą. Zgadzam [...]
Cena rynkowa brutto: 39,90 zł (egz.)
Rabat:
Twoja cena netto:
Cena konsygnacyjna:
Stan: dostępny
Dział Logistyki - Wysyłka:
tel. (61) 639 79 15

Magazyn:
tel. (61) 639 79 18
Magazyn Zwrotów i Reklamacji
tel: +48 536 585 501
kierownik: +48 691 607 070
zwroty.reklamacje@super-siodemka.pl
Dział sprzedaży:
tel. (61) 639 76 90
Dział handlowy:
tel. (61) 639 79 52

Księgowość:
tel. (61) 639 76 98
Zgłoś błąd na stronie
Jeśli zauważyli Państwo problem z funkcjonowaniem serwisu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
+48 536 207 730