Szybki kontakt
Nasz adres
Super Siódemka Lucjan Wypych
Spółka Jawna
ul. Opłotki 23
60-012 Poznań
NIP: 778-13-96-202
nr. konta: 71 2490 0005 0000 4530 1735 6275
Hurtownia czynna:
Pon-Pt: 7.00 - 18.00
Sobota: Nieczynne
Oddział Opłotki - Książki dla dzieci i dorosłych, podręczniki

Książki dla dzieci i dorosłych, podręczniki

Dział Sprzedaży
Magdalena Ludwiczak

Menedżer ds. kluczowych klientów - współpraca z odbiorcami

tel.: +48 61 639 79 52; +48 601 307 245

magdalena.ludwiczak@super-siodemka.pl

Mariusz Górny

tel.: +48 61 639 79 24; +48 695 939 400

mariusz.gorny@super-siodemka.pl

Krzysztof Olejniczak

tel.: +48 61 639 76 90; +48 693 682 357

krzysztof.olejniczak@super-siodemka.pl

Sebastian Grajczyński

tel.: +48 61 639 76 91; +48 881 486 848

sebastian.grajczynski@super-siodemka.pl

Natalia Dziemidok

tel.: +48 61 639 76 95; +48 534 525 554

natalia.dziemidok@super-siodemka.pl

Daria Olejniczak

tel.: +48 61 639 76 94; +48 537 998 522

daria.olejniczak@super-siodemka.pl

Dział Zakupów
Adrian Tyliński

tel.: +48 61 639 79 56; +48 695 087 239

adrian.tylinski@super-siodemka.pl

Artur Meyer

tel.: +48 61 639 79 51

artur.meyer@super-siodemka.pl

Michał Paterski

tel.: +48 61 639 79 53

michal.paterski@super-siodemka.pl

Ewa Rembacz

tel.: +48 61 639 76 92; +48 534 055 300

ewa.rembacz@super-siodemka.pl

Julita Krynicka

Zwroty i reklamacje do dostawców

tel.: +48 733 660 082

julita.krynicka@super-siodemka.pl

Zarząd
Grażyna Gabriel
Dyrektor zarządzający

PROKURENT

tel.: +48 61 639 76 93; +48 721 070 190

grazyna.gabriel@super-siodemka.pl

Hanna Domagała

Dyrektor operacyjny

tel. +48 501 781 179

hanna.domagala@super-siodemka.pl

Księgowość
Ewa Kozłowska

+48 61 639 76 98;  605 563 374

biuro@super-siodemka.pl

Rozliczenia Wydawców

+48 61 639 76 98; 605 563 374

Magazyn

tel.: +48 61 639 79 18

Ireneusz Jurkiw

Kierownik Magazynu

tel.: +48 603 634 127

ireneusz.jurkiw@super-siodemka.pl

Robert Kowalski

Zastępca kierownika

+48 790 220 035

robert.kowalski@super-siodemka.pl

Logistyka - wysyłka paczek

tel.: +48 61 639 79 15

logistyka@super-siodemka.pl

Kamil Biadała

Kierownik Działu

tel.: +48 691 890 830

Dział Zamówień Publicznych
tel./fax +48 61 639 79 50; 536 999 565
Marek Szymaniak

tel.: +48 730 868 870

marek.szymaniak@super-siodemka.pl

Dział Marketingu
Aneta Włodarczewska

Menedżer ds. marketingu

tel.: +48 531 401 813

aneta.wlodarczewska@super-siodemka.pl
marketing@super-siodemka.pl

Dział IT

kom.: +48 536 207 730

Problemy z poprawnym funkcjonowaniem strony
Krzysztof Kalinowski
Michał Koszycki

tel.: +48 506 119 045

michal.koszycki@super-siodemka.pl

Oddział Komorniki - Zabawki, art. szk.-biur., galant. papiern.

Zabawki, gry, puzzle, artykuły szkolne i biurowe, galanteria papiernicza

ul. Kolejowa 181

62-052 Komorniki

Oddział czynny: Pon-Pt: 8.00 - 18.00

Sobota: nieczynne

Dział Sprzedaży - Komorniki
Małgorzata Meller

tel. +48 61 222 46 44; +48 660 537 436

malgorzata.meller@super-siodemka.pl

Ilona Kozłowska

(hala: informacja o produktach)

tel.: +48 534 544 504

Agnieszka Wisła

(hala: informacja o produktach)

tel.: +48 534 544 504

Agata Banaszyk

(biuro: informacja o cenach, rabatach)

tel.: +48 61 22 246 50; +48 668 014 239

agata.banaszyk@super-siodemka.pl

Paula Chmielarz

(biuro: informacja o cenach, rabatach)

tel.:+48 534 303 644

paula.chmielarz@super-siodemka.pl

Agnieszka Jędrzejczak

(biuro: informacja o cenach, rabatach)

tel.: +48 61 22 246 51; +48 668 014 243

agnieszka.jedrzejczak@super-siodemka.pl

Beata Kordylas

(biuro: informacja o cenach, rabatach)

tel.: +48 668 014 167

beata.kordylas@super-siodemka.pl

Dział Sprzedaży Galanterii Papierniczej

tel.: +48 61 222 25 77

Klaudia Podbielska

Specjalista ds. zakupów

tel.: +48 533 350 857

klaudia.podbielska@super-siodemka.pl

Dział Zakupów - Komorniki
Wioletta Tatko

Menadżer Działu Zakupów

tel.: +48 533 353 082

wioletta.tatko@super-siodemka.pl

Karolina Masłek

Specjalista ds. zakupów

tel.: +48 602 392 809

karolina.maslek@super-siodemka.pl

Monika Oborska

Specjalista ds. zakupów

tel.: +48 533 355 822

monika.oborska@super-siodemka.pl

Logistyka - Komorniki

tel.: +48 61 222 46 37; +48 531 370 236

Piotr Kołacki

Kierownik Działu

tel.: +48 507 144 017

piotr.kolacki@super-siodemka.pl

Dział Zwrotów i Reklamacji - Komorniki

kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 18.00
tel.: +48 61 22 246 37

kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 14.00
tel.: +48 605 424 721

Magazyn - Komorniki
Marcin Andrzejak

Kierownik Hali Sprzedażowej

tel.:+48 668 014 256

marcin.andrzejak@super-siodemka.pl

Kasa

tel.: +48 61 222 46 36

Magazyn Zwrotów i Reklamacji

Super Siódemka

ul. Opłotki 23

60-012 Poznań

tel.: +48 536 585 501

zwroty.reklamacje@super-siodemka.pl

Magdalena Nowicka

Kierownik Magazynu

tel.: +48 691 607 070

magdalena.nowicka@super-siodemka.pl

Oddział Gdańsk

ul. Schuberta 1a/1

80-171 Gdańsk

Czynne: Pon-Pt 7.00 - 15.30

Sobota: nieczynne

tel./fax. +48 58 778 93 02

Barbara Horn-Buzun

Sprzedaż

tel.: +48 58 778 93 00; +48 722 170 600

barbara.horn@super-siodemka.pl

Marek Pietrzak

Sprzedaż

tel.: +48 58 778 93 01; +48 722 300 180

marek.pietrzak@super-siodemka.pl

Oddział Kraków

ul. Cegielniana 4a

30-404 Kraków

Oddział czynny: Pon-Pt: 8.00 - 16.00

Sobota: nieczynne

Krzysztof Kalinowski

Zakupy

tel./fax: +48 12 296 54 30; +48 537 000 191

krzysztof.kalinowski@super-siodemka.pl

Oddział Łódź

Sieci handlowe

ul. Krokusowa 1-3

92-101 Łódź

Oddział czynny: Pon-Pt: 8.00 - 16.00

Sobota: nieczynne

tel./fax: +48 42 674 56 02

Ewa Grzegorzewska

tel.: +48 606 206 852

ewa.grzegorzewska@super-siodemka.pl

Ilona Błaszczyk
Terenowi reprezentanci handlowi
Andrzej Majchierkiewicz

Śląskie

tel.: +48 668 030 960

andrzej.majcherkiewicz@super-siodemka.pl

Artur Borowski

Łódzkie

tel.: +48 694 457 301

artur.borowski@super-siodemka.pl

Mariusz Ananiuk

Mazowieckie

tel.: +48 531 991 744

mariusz.ananiuk@super-siodemka.pl

Oddział Szczecin

ul. Zagórskiego 196

71-810 Szczecin (Warszewo)

Oddział czynny: Pon-Pt. 7.30-15.30

tel/fax +48 91 4693 140

Wojciech Zbaraszewski
Oddział Warszawa

ul. Kolejowa 9/11

01-217 Warszawa

Oddział czynny: Pon.-Pt: 8.00 - 16.00

Sobota: nieczynne

Dorota Zwolińska

Sprzedaż

tel.: +48 665 083 111

dorota.zwolinska@super-siodemka.pl

Elżbieta Ferenc

Zakupy

tel.: +48 503 789 136

elzbieta.ferenc@super-siodemka.pl

Oddział Wrocław

ul. Robotnicza 1a

53-607 Wrocław

Oddział czynny: Pon.-Pt: 8.00 - 16.00

Sobota: nieczynne

Aleksandra Sobańska

Sprzedaż

tel.: +48 664 011 634

aleksandra.sobanska@super-siodemka.pl

Terenowi reprezentanci handlowi
Waldemar Kozber

Menedżer ds. kluczowych klientów - rynek zabawek

tel.:+48 534 677 663

waldemar.kozber@super-siodemka.pl

Waldemar Frankowski

Płn. Lubuskiego, Zachodniopomorskie

tel.: +48 603 056 762

Mariusz Weis

Lubuskie, płn.-zach. Dolnośląskiego

tel.: +48 691 340 840

mariusz.weis@super-siodemka.pl

Dział Logistyki - Wysyłka:
tel. (61) 639 79 15

Magazyn:
tel. (61) 639 79 18
Magazyn Zwrotów i Reklamacji
tel: +48 536 585 501
kierownik: +48 691 607 070
zwroty.reklamacje@super-siodemka.pl
Dział sprzedaży:
tel. (61) 639 76 90
Dział handlowy:
tel. (61) 639 79 52

Księgowość:
tel. (61) 639 76 98
Zgłoś błąd na stronie
Jeśli zauważyli Państwo problem z funkcjonowaniem serwisu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
+48 536 207 730