Szybki kontakt
Oddział Gdańsk

ul. Schuberta 1a/1

80-171 Gdańsk

Czynne: Pon-Pt 7.00 - 15.30

Sobota: nieczynne

tel./fax. +48 58 778 93 02

Barbara Horn-Buzun

Sprzedaż

tel.: +48 58 778 93 00; +48 722 170 600

barbara.horn@super-siodemka.pl

Marek Pietrzak

Sprzedaż

tel.: +48 58 778 93 01; +48 722 300 180

marek.pietrzak@super-siodemka.pl

Siedziba Główna - Działy

Książki dla dzieci i dorosłych, podręczniki, zabawki, artykuły papiernicze, galanteria

Dział Sprzedaży
Magdalena Ludwiczak
tel.: +48 601 307 245
magdalena.ludwiczak@super-siodemka.pl
Joanna Nawrocka
tel.: +48 533 350 857

joanna.nawrocka@super-siodemka.pl

Natalia Dziemidok
tel.: +48 534 525 554

natalia.dziemidok@super-siodemka.pl

Dział Zakupów
Karolina Masłek
tel.: +48 601 307 245

karolina.maslek@super-siodemka.pl

Dział Sprzedaży/Magazyn
Mirosława Pelczyk
Ilona Kozłowska
tel.: +48 668 014 243
ilona.kozlowska@super-siodemka.pl
Agnieszka Wisła
tel.: +48 668 014 243
agnieszka.wisla@super-siodemka.pl
Księgowość
Katarzyna Falitor
tel.: +48 605 563 374

katarzyna.falitor@super-siodemka.pl

Magdalena Kujawa
tel.: +48 695 087 224

magdalena.kujawa@super-siodemka.pl

Magazyn
tel.: +48 534 924 705
_ _
Logistyka
tel.: +48 691 890 830

logistyka@super-siodemka.pl

_ _
Dział Zwrotów i Reklamacji
_ _
Dział informatyczny

kom.: +48 536 207 730

Oddział Wrocław

ul. Robotnicza 1a

53-607 Wrocław

Oddział czynny: Pon.-Pt: 8.00 - 16.00

Sobota: nieczynne

Aleksandra Sobańska

Sprzedaż

tel.: +48 664 011 634

aleksandra.sobanska@super-siodemka.pl

Dział Logistyki - Wysyłka:
tel. +48 691 890 830

Magazyn (wydawanie towaru):
tel. +48 534 924 705
Dział Zwrotów i Reklamacji
tel. +48 691 607 070
zwroty.reklamacje@super-siodemka.pl
Dział sprzedaży:
tel. +48 695 087 239
Księgowość:
tel. +48 537 991 477
tel. +48 605 563 374
tel. +48 695 087 224

Zgłoś błąd na stronie
Jeśli zauważyli Państwo problem z funkcjonowaniem serwisu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
+48 536 207 730