Szybki kontakt
Nasz adres
Super Siódemka Lucjan Wypych
Spółka Jawna
ul. Opłotki 23
60-012 Poznań
NIP: 778-13-96-202
nr. konta: 71 2490 0005 0000 4530 1735 6275
Hurtownia czynna:
Pon-Pt: 7.00 - 19.00
Sobota: Nieczynne
Oddział Opłotki

Książki dla dzieci i dorosłych, podręczniki

Dział sprzedaży
Wojciech Synowiec

Dyrektor sprzedaży

tel.: +48 790 221 130

wojciech.synowiec@super-siodemka.pl

Magdalena Ludwiczak

Menedżer ds. kluczowych klientów - współpraca z odbiorcami

tel.: +48 61 639 79 52; +48 601 307 245

magdalena.ludwiczak@super-siodemka.pl

Mariusz Górny

tel.: +48 61 639 79 24; +48 695 939 400

mariusz.gorny@super-siodemka.pl

Krzysztof Olejniczak

tel.: +48 61 639 76 90; +48 693 682 357

krzysztof.olejniczak@super-siodemka.pl

Sebastian Grajczyński

tel.: +48 61 639 76 91; +48 881 486 848

sebastian.grajczynski@super-siodemka.pl

Natalia Dziemidok

tel.: +48 61 639 76 95; +48 534 525 554

natalia.dziemidok@super-siodemka.pl

Daria Olejniczak

tel.: +48 61 639 76 94; +48 537 998 522

daria.olejniczak@super-siodemka.pl

Ewa Rembacz

tel.: +48 61 639 76 92; +48 534 055 300

ewa.rembacz@super-siodemka.pl

Dział zakupów
Małgorzata Straszewska

Kierownik ds. zakupów - współpraca z dostawcami

tel.: +48 61 639 79 56; +48 695 950 052

malgorzata.straszewska@super-siodemka.pl

Adrian Tyliński

tel.: +48 61 639 79 56; +48 695 087 239

adrian.tylinski@super-siodemka.pl

Artur Meyer

tel.: +48 61 639 79 51

artur.meyer@super-siodemka.pl

Michał Paterski

tel.: +48 61 639 79 53

michal.paterski@super-siodemka.pl

Magdalena Łunkiewicz

Zwroty i reklamacje do dostawców

tel.: +48 733 660 082

magdalena.lunkiewicz@super-siodemka.pl

Zarząd
Grażyna Gabriel
Dyrektor zarządzający

PROKURENT

tel.: +48 61 639 76 93; +48 721 070 190

grazyna.gabriel@super-siodemka.pl

Hanna Domagała

Dyrektor operacyjny

tel. +48 501 781 179

hanna.domagala@super-siodemka.pl

Księgowość
Ewa Kozłowska

+48 61 639 76 98; +48 61 639 76 97;  605 563 374

biuro@super-siodemka.pl

Rozliczenia Wydawców

+48 61 639 76 98; 605 563 374

Magazyn

tel.: +48 61 639 79 18

Ireneusz Jurkiw

Kierownik Magazynu

tel.: +48 603 634 127

ireneusz.jurkiw@super-siodemka.pl

Robert Kowalski

Zastępca kierownika

+48 790 220 035

robert.kowalski@super-siodemka.pl

Logistyka - wysyłka paczek

tel.: +48 61 639 79 15

logistyka@super-siodemka.pl

Kamil Biadała

Kierownik Działu

tel.: +48 691 890 830

Dział Zamówień Publicznych
tel./fax +48 61 639 79 50; 536 999 565
Zbigniew Dekert
Marek Szymaniak

tel.: +48 730 868 870

marek.szymaniak@super-siodemka.pl

Dział Marketingu
Aleksandra Irla

Specjalista ds. marketingu

tel.: +48 695 087 224

aleksandra.irla@super-siodemka.pl
marketing@super-siodemka.pl

Dział IT

tel.: +48 61 222 444 0

kom.: +48 536 207 730

Problemy z poprawnym funkcjonowaniem strony
Krzysztof Kalinowski
Michał Koszycki

tel.: +48 506 119 045

michal.koszycki@super-siodemka.pl

Oddział Komorniki

Zabawki, gry, puzzle, artykuły szkolne i biurowe, galanteria papiernicza

ul. Kolejowa 181

62-052 Komorniki

Oddział czynny: Pon-Pt: 8.00 - 18.00

Sobota: nieczynne

Dział sprzedaży - Komorniki
Izabela Girus

Kierownik Działu

tel. +48 61 22 246 46; +48 668 121 477

izabela.girus@super-siodemka.pl

Agnieszka Jędrzejczak

tel.: +48 61 22 246 51; +48 668 014 243

agnieszka.jedrzejczak@super-siodemka.pl

Monika Antkowiak

tel.: +48 61 22 246 50; +48 668 014 239

monika.antkowiak@super-siodemka.pl

Paula Chmielarz

tel.:+48 534 303 644

paula.chmielarz@super-siodemka.pl

Beata Kordylas

tel.: +48 668 014 167

beata.kordylas@super-siodemka.pl

Paulina Bednarek

tel.: +48 534 924 705

paulina.bednarek@super-siodemka.pl

Dział zakupów - Komorniki
Katarzyna Marcinkowska

Kierownik Działu Zakupów

tel.: +48 61 22 246 52; +48 534 303 588

katarzyna.marcinkowska@super-siodemka.pl

Małgorzata Meller

tel. +48 61 222 46 44; +48 660 537 436

malgorzata.meller@super-siodemka.pl

Anita Czyżak

tel. +48 61 22 246 42; +48 602 392 809

anita.czyzak@super-siodemka.pl

Aneta Witczak

tel.: +48 61 22 246 43; +48 536 553 338

aneta.witczak@super-siodemka.pl

Mirosława Cierniak

tel.: +48 61 22 246 45; +48 536 551 334

miroslawa.cierniak@super-siodemka.pl

Agata Bródka

Specjalista ds. zakupów

tel.: +48 61 22 246 52; +48 533 355 822

agata.brodka@super-siodemka.pl

Magdalena Korsak

Specjalista ds. przetwarzania danych

tel. +48 61 222 46 54; +48 535 079 028

magdalena.korsak@super-siodemka.pl

Dział Zwrotów i Reklamacji - Komorniki

tel.: +48 61 22 246 37

Magazyn - Komorniki
Przemysław Dobrzycki

Kierownik Magazynu

tel.: +48 781 320 842

przemyslaw.dobrzycki@super-siodemka.pl

Logistyka - Komorniki

tel.: +48 61 222 46 37; +48 531 370 236

Piotr Kołacki

Kierownik Działu

tel.: +48 507 144 017

piotr.kolacki@super-siodemka.pl

Dział Galanterii Papierniczej

tel.: +48 61 222 25 77; +48 530 223 314

Małgorzata Stępniewska
Kasa

tel.: +48 61 222 46 36

Magazyn Zwrotów i Reklamacji

Panattoni Park

ul. Składowa 2, brama T5

62-064 Plewiska

tel.: +48 536 585 501

zwroty.reklamacje@super-siodemka.pl

Grzegorz Nowicki

Kierownik Magazynu

tel.: +48 691 607 070

grzegorz.nowicki@super-siodemka.pl

Oddział Gdańsk

ul. Schuberta 1a/1

80-171 Gdańsk

Czynne: Pon-Pt 7.00 - 15.30

Sobota: nieczynne

tel./fax. +48 58 778 93 02

Barbara Horn-Buzun

Sprzedaż

tel.: +48 58 778 93 00; +48 722 170 600

barbara.horn@super-siodemka.pl

Marek Pietrzak

Sprzedaż

tel.: +48 58 778 93 01; +48 722 300 180

marek.pietrzak@super-siodemka.pl

Oddział Kraków

ul. Cegielniana 4a

30-404 Kraków

Oddział czynny: Pon-Pt: 8.00 - 16.00

Sobota: nieczynne

Krzysztof Kalinowski

Zakupy

tel./fax: +48 12 296 54 30; +48 537 000 191

krzysztof.kalinowski@super-siodemka.pl

Oddział Łódź

Sieci handlowe

ul. Krokusowa 1-3

92-101 Łódź

Oddział czynny: Pon-Pt: 8.00 - 16.00

Sobota: nieczynne

tel./fax: +48 42 674 56 02

Marcin Łaptos

Dyrektor Handlowy

tel.: +48 535 979 919

marcin.laptos@super-siodemka.pl

Ewa Grzegorzewska

tel.: +48 606 206 852

ewa.grzegorzewska@super-siodemka.pl

Marzena Reg
Ilona Błaszczyk
Terenowi reprezentanci handlowi
Andrzej Majchierkiewicz

Śląskie

tel.: +48 668 030 960

andrzej.majcherkiewicz@super-siodemka.pl

Artur Borowski

Łódzkie

tel.: +48 694 457 301

artur.borowski@super-siodemka.pl

Mariusz Ananiuk

Mazowieckie

tel.: +48 606 787 815

mariusz.ananiuk@super-siodemka.pl

Oddział Warszawa

ul. Kolejowa 9/11

01-217 Warszawa

Oddział czynny: Pon.-Pt: 8.00 - 16.00

Sobota: nieczynne

tel. (22) 632-19-76

Elżbieta Ferenc

Zakupy

tel.: +48 503 789 136

elzbieta.ferenc@super-siodemka.pl

Dorota Zwolińska

Sprzedaż

tel.: +48 665 083 111

dorota.zwolinska@super-siodemka.pl

Oddział Wrocław

ul. Robotnicza 1a

53-607 Wrocław

Oddział czynny: Pon.-Pt: 8.00 - 16.00

Sobota: nieczynne

Aleksandra Sobańska

Sprzedaż

tel.: +48 664 011 634

aleksandra.sobanska@super-siodemka.pl

Terenowi reprezentanci handlowi
Arkadiusz Magnus

tel.: +48 530 979 919

arkadiusz.magnus@super-siodemka.pl

Dariusz Krajda

Wielkopolskie, Mazowieckie, Kujawsko-Pomorskie

+48 601 745 093

dariusz.krajda@super-siodemka.pl

Waldemar Frankowski

Płn. Lubuskiego, Zachodniopomorskie

tel.: +48 603 056 762

Mariusz Weis

Lubuskie, płn.-zach. Dolnośląskiego

tel.: +48 691 340 840

mariusz.weis@super-siodemka.pl

Fabian Nowak
Wielkopolskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie

tel.: +48 537 991 477

fabian.nowak@super-siodemka.pl

Jacek Skrzypek

Lubelskie, Podkarpackie

tel.: +48 606 256 677

jacek.skrzypek@super-siodemka.pl

Adam Przytuła

Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Zachodniopomorskie, Wielkopolskie

tel.: +48 600 838 346

adam.przytula@super-siodemka.pl

Dominik Radoła

Zachodniopomorskie, Wielkopolskie

tel.: +48 668 014 255

dominik.radola@super-siodemka.pl

Dział Logistyki - Wysyłka:
tel. (61) 639 79 15

Magazyn:
tel. (61) 639 79 18
Magazyn Zwrotów i Reklamacji
tel: +48 536 585 501
kierownik: +48 691 607 070
zwroty.reklamacje@super-siodemka.pl
Dział sprzedaży:
tel. (61) 639 76 90
Dział handlowy:
tel. (61) 639 79 52

Księgowość:
tel. (61) 639 76 98
Zgłoś błąd na stronie
Jeśli zauważyli Państwo problem z funkcjonowaniem serwisu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
+48 536 207 730 lub (61) 222-444-0