Szybki kontakt
Nasz adres
Super Siódemka Lucjan Wypych
Spółka Jawna w restrukturyzacji
ul. Opłotki 23
60-012 Poznań
NIP: 778-13-96-202
nr. konta: 71 2490 0005 0000 4530 1735 6275
Hurtownia czynna:
Pon-Pt: 7.00 - 18.00
Sobota: Nieczynne
Siedziba Główna - Działy

Książki dla dzieci i dorosłych, podręczniki, zabawki, artykuły papiernicze, galanteria

Dział Sprzedaży
Magdalena Ludwiczak

tel.: +48 61 639 79 52; +48 601 307 245

magdalena.ludwiczak@super-siodemka.pl

Mariusz Górny

tel.: +48 61 639 79 24; +48 695 939 400

mariusz.gorny@super-siodemka.pl

Agata Banaszyk

tel.: +48 668 014 243

agata.banaszyk@super-siodemka.pl

Krzysztof Olejniczak

tel.: +48 61 639 76 90; +48 693 682 357

krzysztof.olejniczak@super-siodemka.pl

Beata Kordylas

tel.: +48 668 014 167

beata.kordylas@super-siodemka.pl

Natalia Dziemidok

tel.: +48 61 639 76 95; +48 534 525 554

natalia.dziemidok@super-siodemka.pl

Daria Olejniczak

tel.: +48 61 639 76 94; +48 537 998 522

daria.olejniczak@super-siodemka.pl

Małgorzata Meller

tel. +48 61 222 46 44; +48 660 537 436

malgorzata.meller@super-siodemka.pl

Dział Sprzedaży Galanterii Papierniczej

tel.: +48 61 222 25 77

Daria Olejniczak

tel.: +48 61 639 76 94; +48 537 998 522

daria.olejniczak@super-siodemka.pl

Klaudia Podbielska

tel.: +48 533 350 857

klaudia.podbielska@super-siodemka.pl

Dział Sprzedaży/Magazyn
Ilona Kozłowska

tel.: +48 534 544 504

Marcin Andrzejak

tel.:+48 668 014 256

marcin.andrzejak@super-siodemka.pl

Agnieszka Wisła

tel.: +48 534 544 504

Dział Zakupów
Adrian Tyliński

tel.: +48 61 639 79 56; +48 695 087 239

adrian.tylinski@super-siodemka.pl

Ewa Rembacz

tel.: +48 61 639 76 92; +48 534 055 300

ewa.rembacz@super-siodemka.pl

Karolina Masłek

tel.: +48 602 392 809

karolina.maslek@super-siodemka.pl

Księgowość - Rozliczenia Odbiorców
Ewa Kozłowska

+48 61 639 76 98;  605 563 374

biuro@super-siodemka.pl

Księgowość - Rozliczenia Dostawców
Magazyn

tel.: +48 61 639 79 18

Ireneusz Jurkiw

Kierownik Magazynu

tel.: +48 603 634 127

ireneusz.jurkiw@super-siodemka.pl

Robert Kowalski

Zastępca kierownika

+48 790 220 035

robert.kowalski@super-siodemka.pl

Logistyka - wysyłka paczek

tel.: +48 61 639 79 15

logistyka@super-siodemka.pl

Kamil Biadała

Kierownik Działu

tel.: +48 691 890 830

Dział Zwrotów i Reklamacji - Odbiorcy

Super Siódemka

ul. Opłotki 23

60-012 Poznań

tel.: +48 536 585 501; tel. +48 691 607 070

zwroty.reklamacje@super-siodemka.pl

Dział Zwrotów i Reklamacji - Dostawcy
Roksana Rutkiewicz

tel.: +48 61 22 246 37; tel.: +48 605 424 721

roksana.rutkiewicz@super-siodemka.pl

Dział Zamówień Publicznych
Magdalena Ludwiczak

tel.: +48 61 639 79 52; +48 601 307 245

magdalena.ludwiczak@super-siodemka.pl

Dział Marketingu
Aneta Włodarczewska

Menedżer ds. marketingu

tel.: +48 531 401 813

aneta.wlodarczewska@super-siodemka.pl
marketing@super-siodemka.pl

Dział IT

kom.: +48 536 207 730

Oddział Gdańsk

ul. Schuberta 1a/1

80-171 Gdańsk

Czynne: Pon-Pt 7.00 - 15.30

Sobota: nieczynne

tel./fax. +48 58 778 93 02

Barbara Horn-Buzun

Sprzedaż

tel.: +48 58 778 93 00; +48 722 170 600

barbara.horn@super-siodemka.pl

Marek Pietrzak

Sprzedaż

tel.: +48 58 778 93 01; +48 722 300 180

marek.pietrzak@super-siodemka.pl

Oddział Wrocław

ul. Robotnicza 1a

53-607 Wrocław

Oddział czynny: Pon.-Pt: 8.00 - 16.00

Sobota: nieczynne

Aleksandra Sobańska

Sprzedaż

tel.: +48 664 011 634

aleksandra.sobanska@super-siodemka.pl

Terenowy reprezentant handlowy
Waldemar Frankowski

Płn. Lubuskiego, Zachodniopomorskie

tel.: +48 603 056 762

Dział Logistyki - Wysyłka:
tel. (61) 639 79 15

Magazyn:
tel. (61) 639 79 18
Magazyn Zwrotów i Reklamacji
tel: +48 536 585 501
kierownik: +48 691 607 070
zwroty.reklamacje@super-siodemka.pl
Dział sprzedaży:
tel. (61) 639 76 90
Dział handlowy:
tel. (61) 639 79 52

Księgowość:
tel. (61) 639 76 98
Zgłoś błąd na stronie
Jeśli zauważyli Państwo problem z funkcjonowaniem serwisu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
+48 536 207 730