Szybki kontakt
Blok informacyjny
Spis lektur
czytaj więcej
%

Pi razy oko. Kieszonkowce matematyczne 8+

Kod hurtowni
EDGA0785
Autor
.
Wydawnictwo
Kategorie
Grupa
Beletrystyka
ISBN/EAN
5907608646942
Liczba stron
0
Data premiery
2019-12-19
Dostępność
dostępny

Pakiet 3 gier karcianych do nauki matematyki dla dzieci i młodzieży!

Każda z gier składa się z 55 kart, za pomocą których można zagrać w 5 lub 6 różnych wariantów rozgrywki.

• Kieszonkowiec matematyczny. Na 200%,

• Kieszonkowiec matematyczny. Trzecia połowa,

• Kieszonkowiec matematyczny. Trzy po trzy.

Intrygujące ilustracje na kartach rozbudzają wyobraźnię, a rozgrywka doskonale rozwija spostrzegawczość oraz, co najważniejsze, umiejętność szybkiego przeliczania ułamków, procentów oraz tabliczki mnożenia. Ponadto gry ćwiczą zdolność błyskawicznego kojarzenia podobieństw i łączenia poszczególnych elementów w pary. Do każdej gry dołączona jest instrukcja, w której zostały szczegółowo wyjaśnione zasady wszystkich wariantów rozgrywki.

Karcianki są idealne do zabawy w szkole czy do wspólnej, twórczej rozrywki w gronie całej rodziny. Daj się wciągnąć w ekscytującą rozgrywkę, a nawet nie zauważysz, jak szybko zrozumiesz matematykę!

Kieszonkowiec matematyczny. Na 200%:

To wyjątkowa gra karciana do nauki ułamków i procentów dla każdego fana nauki przez zabawę – mogą grać w nią dzieci już od 11. roku życia.

Kieszonkowiec składa się z 55 kart, za pomocą których można zagrać w aż 5 edukacyjnych gier towarzyskich: dwa rodzaje memory, klapek, karuzela i szachraj. Intrygujące ilustracje rozbudzają wyobraźnię, a rozgrywka doskonale rozwija spostrzegawczość oraz, co najważniejsze, umiejętność szybkiego przeliczania ułamków i procentów. Ponadto gra ćwiczy zdolność błyskawicznego kojarzenia podobieństw i łączenia poszczególnych elementów w pary. Do kart dołączona jest instrukcja, w której szczegółowo zostały wyjaśnione zasady wszystkich wariantów gry.

Kieszonkowiec matematyczny. Trzecia połowa:

To wyjątkowa gra karciana do nauki ułamków dla każdego fana nauki przez zabawę – mogą grać w nią dzieci już od 10 roku życia.

Kieszonkowiec składa się z 55 kart, za pomocą których można zagrać w aż 5 edukacyjnych gier towarzyskich: memory, klapek, memory II, karuzela i szachraj. Intrygujące ilustracje rozbudzają wyobraźnię, a rozgrywka doskonale rozwija spostrzegawczość i zdolność łączenia poszczególnych elementów w pary. Do kart dołączona jest instrukcja, w której szczegółowo zostały wyjaśnione zasady kilku różnych wariantów rozrywki.

Kieszonkowiec matematyczny. Trzy po trzy:

To wyjątkowa gra karciana do ćwiczenia tabliczki mnożenia dla każdego fana nauki przez zabawę – mogą grać w nią dzieci już od 8. roku życia.

Kieszonkowiec składa się z jednej talii kart, za pomocą której można zagrać w aż 6 edukacyjnych gier towarzyskich: refleks, szeregowiec, blef, bingo, wariacja i snap. Do kart dołączona jest instrukcja, w której szczegółowo zostały wyjaśnione zasady wszystkich wariantów rozrywki. Intrygujące, a zarazem zabawne ilustracje rozbudzają wyobraźnię, a rozgrywka doskonale rozwija spostrzegawczość i zdolność łączenia poszczególnych elementów w pary.

Cena rynkowa brutto
39,90 zł (szt)
VAT
23%
Dział Logistyki - Wysyłka:
tel. +48 691 890 830

Magazyn (wydawanie towaru):
tel. +48 534 924 705
Dział Zwrotów i Reklamacji
tel. +48 691 607 070
zwroty.reklamacje@super-siodemka.pl
Dział sprzedaży:
tel. +48 695 087 239
Księgowość:
tel. +48 537 991 477
tel. +48 605 563 374
tel. +48 695 087 224

Zgłoś błąd na stronie
Jeśli zauważyli Państwo problem z funkcjonowaniem serwisu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
+48 536 207 730